HAKKIMIZDA

40 yıllık deneyimi olan sayın büyüğüm, ustam ve babam ALİ USTA’dan aldığım bilgi, tecrübe ve ahlakla revise my paper for me yetişmiş olup 12 yaşından beri bu işe gönül vererek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için hergeçen gün gelişen teknolojiyi gerek ekipman, gerek eğitim olarak takip ederek geliştirmeye çalışıyorum.

SALİH USTA;

ISO 9001 2008 Kalite, Iso 9001 2015,satış pazarlama, takım çalışması ve yönetim becerileri, etkili diksiyon, stratejik yönetim, motor yağlama sistemleri, bosh car service mekanik 1-2-3, bosh car service elektrik-elektronik 1-2-3, bosh car service klima, castrol yağlama ve otomatik şanzıman , RENAULT mekanik,elektrik, Doğuş WOLKSVAGEN dsg şanzıman, elektrik, klima gibi 26 sertifikayı daha alarak ustalığı ve bilgisiyle kanıtlamıştır.

Gazi Anadolu Meslek Lisesi Motor Bölümü Doğuş Volkswagen Eğitim Laboratuvarı 2014 mezunu olup okulu dereceyle bitirmiştir.Şuan ise Başkent Üniversitesi Mekatronik bölümü 2. sınıf öğrencisi olup ayrıca Açıköğretim Eskişehir Anadolu Üniversitesi İŞLETME 1.sınıf öğrencisidir.

Gerek yetkili servislerde, gerek özel began vs begun servislerde birçok marka üzerine farklı yerlerde çalışıp iş tecrübesini arttırmıştır.

salih oto servis ankara, salih oto, partikülcü salih usta, ankara oto servis, renault özel servis ankara, renault servis ankara, renault ankara, oto bakım ankara, salih usta kimdir, salih usta oto servis